Kosmetyki Mineralne

Everyday Minerals Itahake Brush

Everyday Minerals

74,90 zł

Ilość:
brak

Itahake Brush - pędzel ten jest pełen tradycji i "potomkiem"  luksusowego, bambusowego pędzla wykorzystywanego przez japońskich artystów.

Pędzel ten różni się przede wszystkim włosiem. Zamiast naturalnego wykorzystano super miękki włos syntetyczny zgodnie z naszą polityką " 100% Cruelty Free"
To idealny pędzel do  nakładania zarówno sypkiego podkładu mineralnego jak również pudrów prasowanych, pudrów  matujących, rozświetlających oraz róży.  Wykorzystywany do makijażu  twarzy oraz dekoltu. Świetny do konturowania twarzy!
Jest to pędzel który obok Flat Top Brush i Long Handled Kabuku stanie się Twoim ulubionym pędzlem.
Ma płaską powierzchnię z zaokrąglonymi brzegami.

Wymiary:
Długość: 13 cm
Długość rączki: 10.5 cm
Szerokość rączki (w najszerszym punkcie): 3.5 cm
Grubość rączki (w najszerszym punkcie): 0.9 cm

Pielęgnacja: Pielęgnacja pędzli Everyday Minerals jest bardzo łatwa. Użyj szamponu z niewielką ilością wody, spień oraz obficie spłucz. Wyciśnij delikatnie schodząc palcami wzdłuż włosia i połóż do wyschnięcia na ręczniku. Najlepiej myć pędzle wieczorem, aby rano były gotowe do ponownego użycia.


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz ustawieniach przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.